spitfire38: (pint)
2023-06-21 11:13 am
Entry tags:

the opposite of an Introduction, my dear Pooh, is a Contradiction

"Pathetic", he said. "That's what it is. Pathetic".
He turned and walked slowly down the stream for twenty yards, splashed across it, and walked slowly back on the other side. Then he looked at himself in the water again.
"As I thought", he said. "No better from this side. But nobody minds. Nobody cares. Pathetic, that's what it is."

Alan Alexander Milne
spitfire38: (stunned shtur)
2014-09-08 07:09 am

(no subject)

 
****
Хороша іще робота бути генеральним секретарем ООН. Зарплата дуже непогана, скажу вам. Місце роботи теж нічо - можна жить, інфраструктура міська в порядку,а якщо й трапляються інциденти, як з тими вежами Торгівельного центру 9-11, то треба розуміть, шо по хмарочосу ООН (а саме в ньому наверху працює генсек) навіть самий ненормальний терорист навряд чи запустить ракету чи літак, бо там можуть бути "свої".

І головне - робота не дуже й обтяжлива. Якщо десь стріляють - не має різниці хто по кому - треба час від часу озвучувать занепокоєння. Якщо раптом перестають на якийсь час стріляти - треба озвучувать задоволення.  Навіть ступінь необхідного для публічного занепокоєння чи завдоволення не треба самому визначати - за цим слідкує спеціально натренований персонал міжнародних чиновників, який зранку приносить вже готовий варіант тексту.

Попасти, правда, складно на цю роботу. Конкурс, скажу я вам, просто захмарно складний. Краще і не говорить.
spitfire38: (WSC)
2014-08-27 10:58 am

Мinsk 26.08.14

Найважливіші переговори за всю сучасну історію України.

Судячи з вже опублікованого і прослуханого, результат очікуваний.

Тобто, майже ніякого результату, крім факту перших "офіційних"  переговорів Ху@ла з новообраним українським президентом. Тобто, Ху@ло замість Гіркіна за столом переговорів, якщо можна це вважати хоч якимсь результатом.

Чи потрібні взагалі були ці переговори? Зараз важко сказати, не знаючи деяких важливих деталей. Однак, ухвалили рішення йти на переговори, то мусіли йти.

З точки зору ж загальноісторичної, "готовність до миру" в умовах війни - ососбливо в умовах окупації своєї території - здебільшого тлумачиться не на користь шукача миру. Аргумент, що люди на окупованій території" стомилися від війни", не дуже переконливий. Особливо, якщо це ті люди, які думають, що війну проти них розпочала і веде "хунта".

Ближчі два-три дні покажуть, чи є сенс продовжувати переговори з цим нанофюрером. З точки зору загальнолюдської - витримати двогодинну розмову в чотири ока з сучасним втіленням зла - щастя невелике, і як на мене, нам достатньо вже того щастя.

А загалом, перекладення якоїсь відповідальності на міфічну "тристоронню контактну групу" є ознакою того, що переговори з московським гномом приречені на подальші з ним переговори, доки гном не гигне. 


spitfire38: (Default)
2014-08-15 08:15 am
Entry tags:

о вечном

****
Из Жопы той,
В которую Россию
Загнал плешивый маленький агент,
Теперь один лишь выход -
Никуда
spitfire38: (Default)
2014-08-01 01:09 pm
Entry tags:

(no subject)

 ****
Сто років від війни
Від першої тієї,
А ніби не змінилося нічого
spitfire38: (Default)
2014-07-28 12:12 pm

(no subject)


Сьогодні в Донецькій та Луганській областях України силами українських військовиків вирішується - не будемо боятися це визнати - не тільки подальша доля єдиної України, а щось набагато більше. Вирішується доля всього повоєнного світоустрою, законсервованого свого часу  рішеннями "Великої тріки" в Ялті та Потсдамі. 

Для того, щоб західний світ, який останніми десятиліттями звик до політкоректних новин і поставив собі запобіжник проти можливості осмислювати реальність, яка виходить поза межі здорового глузду, почав потроху розуміти це, треба було три сотні смертей пасажирів цивільного малайзійського літака, збитого російською ракетою.

Доля цього повоєнного світоустрою ще не вирішена. Ми  можемо вплинути на неї, звільнивши територію України. Але ми не можемо просто випхати терористичну Росію туди, куди їй зараз нележить - в повну ізоляцію і  міжнародний карантин. Для цього потрібні не тільки наші зусилля - треба, щобвесь цивілізований світ включив інстинкт самозбереження.


spitfire38: (kitchener poster)
2014-07-12 11:04 am

(no subject)

****

На путіна чекає суд.
Не знаю - Лінча, чи Гаазький.
Бо Божий суд відбувся вже -
Росії відібрало розум.
spitfire38: (Default)
2014-07-03 07:13 am

берлінські посиденьки

 **
Двох учасників учорашньої берлінської посиденьки ми знаємо по київських посиденьках в середині лютого - коли домовлялися про мир з "легітимним", який нікуди не тікав". Поляка не було вчора в Берліні. І то, мабуть, не випадково.

Так от - якщо б ми уважно слухали і впроваджували у життя рекомендації тих київських посиденьок у вигляді "угоди від 21 лютого", то ми би досі мали "легітимного президента", а угода про асоціацію з Євросоюзом досі була би офіційно чимось дуже і дуже поганим і вкрай невигідним.

Боротися за мир на чужій території - благородна справа. Але здається, що населення такої території здатне саме розібратися, яким способом на своїй території краще встановити мир. Звичайно, нам потрібен мир. Але очевидно, що не "Русскій" мир.

spitfire38: (Default)
2014-07-01 05:05 pm

назва

**

 Прочитав в якомусь повідомленні західного оглядача: Заява Президента Порошенка щодо Східної війни (Eastern war). Цікаве термінологічне рішення - просте і точне.
spitfire38: (fuhrer spot the ball)
2014-06-25 11:23 am

путін в місті аншлюсу та марії-терезії

Якщо європейський цивілізований світ приймає путіна з візитами, то він того  вартий. 

Австрійці, забюргеризовані до повної втрати моральної гігієни - Бог вам суддя.

А наш єдиний союзник - власна армія та Дух, що тіло...
spitfire38: (goering gone)
2014-06-22 10:31 am

до антифашистів

 
Виглядає, що нині єдине спокійне місце на світі щоб там можна було бєспрєпятствєнно займатися антифашистською діяльністю і боротися за мир во всьом мірє (особливо в руській його частині) - це територія Російської Федерації ( Північну Корею і Сирію не берем у даному випадку до уваги, бо до першої  далеко, а у другій все ще стріляють).

Так шо пропозиція про цілий тиждень для евакуації антифашистів на історичну родіну - то не так вже й багато. Але пропозиція слушна - бо весь решта близький світ сошол с ума, ослєп і просто сам перетворився на пособників бендеровської хунти.

Потому здається мені, шо поточний лозунг усіх антифашистських сил має бути зараз "Домой, в Росію,  і там продолжим боротися с фашизмом!"
spitfire38: (stunned shtur)
2014-06-20 08:28 am

(no subject)


**

От тут деякі західні розумники кажуть stop poking the bear - тобто не дрочіть російського ведмедя...
А що, перепрошую, Панові Коцькому робити, якщо цей ведмідь поцупив його миску та ще й захворів на madbear disease?
spitfire38: (no fokker)
2014-06-19 04:48 pm

(no subject)

****

плюс де-СРСРизація всієї країни
spitfire38: (kitchener poster)
2014-06-02 08:35 am

а позаяк, виявляється, знав....

***
Молодий грубіян у Донецьку
Мав таку заведенцію злецьку:
Вибігав з автоматом
І свинцем та ще й матом
Поливав всіх у ріднім Донецьку.

(с) Ю.Позаяк. Лімерики
spitfire38: (spitfire lz)
2014-05-19 05:38 pm

виборче

****
От знову вибирать...
Але вже цього разу
Так сильно хочеться, щоби було напевно,
Щоб потім не хотілось викидати на сміття,
Те, що обрав - або тобі обрали...
spitfire38: (goiko)
2014-05-15 12:30 pm

вопрос

а чи не можна, користуючись революційно-воєнною ситуацієй прямой агресії і всякіх внутрішніх регіонально-комуністичних терористичних диверсій прийняти такий закон шоб запрєтіть к публічному ісполнєнію таку область масової некультури як музіку тіпа шансон?
spitfire38: (no fokker)
2014-05-14 11:49 am

(no subject)

"Все на свете должно происходить медленно и неправильно, чтобы не сумел загордиться человек, чтобы человек был грустен и растерян"

В.Є.
spitfire38: (goiko)
2014-05-09 03:42 pm

(no subject)

з нами Бог
і сила правди
а за нами - перелякана европа
знову, як у часи чингисидів
spitfire38: (WSC)
2014-05-01 10:03 am

про одного політика середини 20 століття (quote)

**
"He will be as great a curse to his country in peace as  he was a squalid nuisance in time of war"


W.S.Churchill